Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Zarządzanie projektami

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe „Zarządzanie projektami” są idealnym wyborem dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie efektywnego planowania, realizacji i nadzorowania projektów w różnych sektorach gospodarki. Program studiów został zaprojektowany tak, aby dostarczyć uczestnikom praktycznej wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego zarządzania projektami, zarówno małymi, jak i dużymi.

Główne korzyści z ukończenia studiów podyplomowych „Zarządzanie projektami” obejmują:

 • Zrozumienie kluczowych metodologii i narzędzi stosowanych w zarządzaniu projektami, takich jak Agile, Scrum czy Prince2.
 • Nauka planowania, monitorowania i kontroli projektów, w tym zarządzania zasobami, harmonogramem, kosztami i ryzykiem.
 • Rozwój umiejętności komunikacji i współpracy z zespołem projektowym oraz interesariuszami projektu.
 • Zdobycie wiedzy na temat procesów i cyklu życia projektu oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami.
 • Przygotowanie do zdobycia certyfikatów zawodowych, takich jak AgilePM Foundation, potwierdzających kompetencje w zakresie zarządzania projektami.

Absolwenci studiów „Zarządzanie projektami” są przygotowani do objęcia stanowisk kierowniczych w dziale projektów, pracy jako kierownicy projektów, specjaliści ds. zarządzania projektami, a także do pracy w firmach konsultingowych, szkoleniowych i wdrożeniowych. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom są oni w stanie efektywnie przeprowadzać projekty, osiągać zamierzone cele biznesowe oraz przyczyniać się do sukcesu organizacji.

Zakończenie studiów podyplomowych „Zarządzanie projektami” wzbogaci Twoje kwalifikacje o konkretne umiejętności i wiedzę niezbędną do skutecznego zarządzania projektami w nowoczesnych organizacjach. Program studiów skoncentrowany jest na praktycznym zastosowaniu metod Agile i Scrum, które są coraz bardziej popularne w branży IT oraz w wielu innych sektorach gospodarki.

Kluczowe korzyści z ukończenia studiów to:

 • Zdolność do wdrażania i nadzorowania projektów zgodnie z metodykami Agile i Scrum, co przyczynia się do zwiększenia efektywności i elastyczności w działaniu organizacji.
 • Zrozumienie i umiejętność stosowania narzędzi i technik zarządzania projektami w praktycznych sytuacjach biznesowych.
 • Umiejętność prowadzenia zmian w organizacji i wspierania zespołów w adaptacji nowych metod pracy.
 • Możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających Twoje kwalifikacje, takich jak Scrum Master czy Agile Master, co zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy.
 • Otwarcie nowych możliwości kariery jako Scrum Master, Agile Coach, Project Manager czy innych stanowisk związanych z zarządzaniem projektami.

Dzięki solidnemu przygotowaniu teoretycznemu i praktycznemu w ramach studiów podyplomowych „Zarządzanie projektami”, będziesz gotowy/a na wyzwania związane z kompleksowym zarządzaniem projektami, wdrażaniem innowacji oraz doskonaleniem procesów w organizacji.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!