Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Zarządzanie kapitałem ludzkim

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe „Zarządzanie kapitałem ludzkim” to program kształcenia skoncentrowany na nauce efektywnego motywowania, zarządzania oraz rozwiązywania problemów związanych z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Zdobyta wiedza, umiejętności i kompetencje w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim są nieocenione w różnorodnych branżach i typach organizacji.

Kierunek ten jest idealny dla profesjonalistów z działu HR, biznesowych partnerów, kierowników, specjalistów ds. kadr oraz menedżerów. Studia te są również doskonałym wyborem dla właścicieli firm, doradców personalnych oraz psychologów pracy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie polityki personalnej i systemów motywacyjnych.

Jeżeli pragniesz rozpocząć karierę w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University stanowią idealną platformę do rozwoju i otwierają nowe perspektywy zawodowe. Zapewniają one solidne przygotowanie do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, które jest kluczowe dla sukcesu każdej organizacji.

Studia podyplomowe „Zarządzanie kapitałem ludzkim” są zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom różnorodnych grup zawodowych. Oferują one wartościowe narzędzia i techniki zarządzania, które są nieocenione w każdej organizacji, niezależnie od jej charakteru – komercyjnego, niekomercyjnego czy z sektorów produkcyjnego, handlowego i usługowego.

Program studiów zapewnia wszechstronną wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwenci będą potrafili diagnozować i analizować problemy związane z zasobami ludzkimi w swoich organizacjach, tworzyć efektywne strategie firm, wdrażać skuteczne systemy motywacyjne oraz prowadzić efektywne procesy rekrutacji i selekcji pracowników.

Kluczem do sukcesu programu studiów jest praktyczne podejście do nauki, które pozwala uczestnikom zdobywać cenne doświadczenie od wykładowców-praktyków. Dzięki temu absolwenci są przygotowani do stawienia czoła największym wyzwaniom w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim i stają się specjalistami gotowymi do pełnienia kluczowych ról w swoich organizacjach.

Program studiów „Zarządzanie kapitałem ludzkim” oferuje kompleksowe podejście do zarządzania zasobami ludzkimi, łącząc teorię z praktyką. Zawiera on kluczowe elementy zarządzania personalnego, które są niezbędne dla efektywnego funkcjonowania każdej organizacji.

Podczas studiów uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności i wiedzę w zakresie:

 • Kierowanie zespołem: Studenci nauczą się roli lidera w zespole, technik rozwijania kreatywności pracowników oraz skutecznej komunikacji z podwładnymi.
 • Koncepcje zarządzania: Kurs ten dostarczy podstawowej wiedzy o nowoczesnych metodach zarządzania, takich jak outsourcing, lean management, benchmarking czy organizacja wirtualna.
 • Strategie i procesy personalne: Studenci poznają zasady strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz kluczowe procesy personalne w organizacji.
 • Prawne i organizacyjne aspekty zatrudnienia: Kurs ten skupia się na zagadnieniach prawnych związanych z zatrudnieniem oraz organizacyjnych aspektach zarządzania personelem.
 • Psychologia społeczna: Wykład pozwoli studentom zrozumieć dynamikę zachowań w grupach społecznych oraz procesy interpersonalne w organizacji.
 • Zarządzanie innowacjami i innowatyka: Studenci zdobędą wiedzę na temat stosowania psychologii organizacji oraz inżynieryjnych metod kreatywności w zarządzaniu.
 • Zarządzanie procesami we współczesnym przedsiębiorstwie i organizacjach: Kurs ten skupia się na efektywnym zarządzaniu procesami biznesowymi w nowoczesnych organizacjach.
 • Zarządzanie strategiczne: Studenci poznają kluczowe koncepcje i techniki zarządzania strategicznego, które są niezbędne dla sukcesu organizacji.

Dzięki temu zróżnicowanemu programowi studiów, absolwenci będą przygotowani do pełnienia kluczowych ról w zarządzaniu kapitałem ludzkim, zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!