Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Tester oprogramowania

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Kierunek studiów podyplomowych – Tester oprogramowania, to perspektywiczna ścieżka kształcenia. Stanowi on znakomitą opcję dla absolwentów kierunków takich jak informatyka czy zarządzanie, a także dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w dziedzinie IT i pragną rozwinąć swoje umiejętności w testowaniu i analizie oprogramowania. Program został opracowany z myślą o osobach aktywnie działających w obszarze IT oraz dla tych, którzy posiadają stopień magistra, licencjata lub inżyniera i planują przejście do sektora technologii informacyjnych.

Absolwent studiów podyplomowych z zakresu testowania oprogramowania to specjalista z bogatym doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami niezbędnymi do pracy jako tester oraz w pokrewnych dziedzinach. Nasi absolwenci posiadają solidne fundamenty w teorii testowania oprogramowania, mają umiejętności w zakresie języka SQL i potrafią automatyzować procesy testowania. Są również dobrze zaznajomieni z najnowszymi technologiami oraz bieżącymi trendami i przyszłościami w branży IT.

Studia podyplomowe z zakresu Testowania Oprogramowania przygotowują uczestników do zawodowej pracy w tej specjalności. Program studiów zawiera moduły dotyczące zarządzania projektami, technik testowania aplikacji, podstaw programowania, interakcji człowiek-komputer oraz metodyki Scrum. Absolwenci zdobędą umiejętności w projektowaniu testów, analizie ryzyka oraz efektywnym przeprowadzaniu testów jednostkowych, obciążeniowych i wydajnościowych. Program obejmuje także naukę programowania w językach C++ i C#, ucząc proceduralnego i obiektowego podejścia do kodowania. Cały program trwa dwa semestry i składa się z 335 godzin zajęć. Ukończenie tego programu pozwoli absolwentom zdobyć niezbędne kompetencje do pracy w testowaniu oprogramowania oraz zrozumieć podstawy programowania i zarządzania projektami.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za pełny tok studiów wynosi 3 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!