Studia podyplomowe z zakresu Prawa:

Sztuczna inteligencja: aspekty prawne i biznesowe

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Podyplomowe studia „Sztuczna inteligencja: aspekty prawne i biznesowe” na WSB-NLU zostały zaprojektowane z myślą o absolwentach różnych kierunków, takich jak zarządzanie, informatyka oraz prawo. Kierunek ten jest również otwarty dla osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami, rozwojem sztucznej inteligencji oraz prawnymi i biznesowymi aspektami jej tworzenia i wykorzystywania.

Studia są odpowiednie zarówno dla osób już pracujących, jak i dla tych, którzy planują rozpoczęcie kariery zawodowej. Program kształcenia przygotowuje uczestników do objęcia stanowisk na różnych szczeblach zarządzania w branży IT oraz w różnych sektorach biznesu. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego wykorzystania sztucznej inteligencji w praktyce biznesowej, z uwzględnieniem aspektów prawnych, etycznych i strategicznych.

Nowy kierunek „Sztuczna inteligencja: aspekty prawne i biznesowe” oferuje kompleksowy i starannie zaplanowany program zajęć. Dzięki szerokiemu i zróżnicowanemu spektrum przedmiotów, studenci zdobywają solidną wiedzę i cenne kompetencje w zakresie pracy ze sztuczną inteligencją, jej ekosystemem oraz związanymi z jej wykorzystaniem aspektami etyki i prawa.

Absolwenci tego kierunku będą dobrze przygotowani do podjęcia pracy w organizacjach i przedsiębiorstwach prowadzących projekty związane z AI. Ponadto, ich kwalifikacje otwierają drzwi do stanowisk na średnim i wyższym szczeblu zarządzania, związanych z wdrażaniem i adaptacją rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, absolwenci będą w stanie efektywnie kierować zespołami, nadzorować projekty oraz współpracować z zespołami technicznymi i prawnymi w celu wdrożenia innowacyjnych rozwiązań opartych na AI.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!