Studia podyplomowe z zakresu Psychologii:

Psychotraumatologia

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

*z wyjątkiem studiów pedagogicznych, które wymagają odbycia praktyk akademickich stacjonarnie, Szkoły Psychoterapii oraz psychologii transportu.

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe z psychotraumatologii są idealnym wyborem dla osób zainteresowanych pracą z pacjentami po przeżyciu traum i intensywnych doświadczeniach. Kierunek ten szczególnie adresowany jest do psychologów, którzy na co dzień mogą mieć kontakt z osobami dotkniętymi traumą.

Dodatkową korzyść z zdobycia wiedzy z psychotraumatologii widzą również kuratorzy sądowi, funkcjonariusze publiczni oraz pracownicy służb medycznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pracy z osobami doświadczającymi traumy.

Studia podyplomowe z psychotraumatologii to szansa na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy. Jedną z głównych zalet tych studiów na WSB-NLU jest kontakt z ekspertami pracującymi na co dzień z traumą. Absolwenci zyskują umiejętność pracy m.in. w ośrodkach kryzysowych, hospicjach, klinikach psychiatrycznych, a także w zakładach karnych i poprawczych.

Studia te przygotowują do pracy z pacjentami doświadczającymi traumy, pomagając zrozumieć różne stany lękowe wynikające z traumatycznych wydarzeń. Absolwenci posiadają umiejętności diagnozowania, prowadzenia terapii, oraz badawcze, które znacznie wzbogacają ich praktykę zawodową.

Aby pracować jako psychotraumatolog, oprócz ukończenia studiów podyplomowych, konieczne jest spełnienie wymogów Ustawy o zawodzie psychologa, w tym posiadanie dyplomu magistra psychologii lub równoważnego wykształcenia.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!