Studia podyplomowe z zakresu Psychologii:

Psychoonkologia

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

*z wyjątkiem studiów pedagogicznych, które wymagają odbycia praktyk akademickich stacjonarnie, Szkoły Psychoterapii oraz psychologii transportu.

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe z psychoonkologii mają na celu szkolenie wykwalifikowanej kadry, która może efektywnie wspierać osoby dotknięte chorobami nowotworowymi oraz ich bliskich. Nasze zajęcia są skierowane głównie do personelu medycznego, który pracuje z pacjentami onkologicznymi. Zapraszamy również osoby posiadające wykształcenie II stopnia w dziedzinie psychologii oraz doświadczenie w pracy z chorymi. Ponadto, adresatami naszego programu są pracownicy socjalni, duchowni, socjolodzy oraz pedagodzy. Dołącz do nas, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności w obszarze psychoonkologii i skuteczniej wspierać osoby dotknięte chorobą nowotworową.

Studia podyplomowe z psychoonkologii mają na celu przekazanie uczestnikom specjalistycznej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu onkologii oraz psychologii, niezbędnej w pracy jako psychoonkolog. Program pomaga udoskonalić umiejętności słuchaczy oraz zapewnia wiedzę na temat ochrony własnej psychiki podczas pracy z trudnymi przypadkami.

Podczas wykładów rozważane są kwestie biopsychospołecznych aspektów choroby onkologicznej w różnych grupach wiekowych. Omawiane są również zagadnienia diagnostyczno-terapeutyczne w procesie leczenia nowotworowego, organizacja leczenia dla dorosłych i dzieci, metody diagnozy, interwencji oraz terapii psychoonkologicznej. Dołącz do nas, aby zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznej pracy jako psychoonkolog.

Absolwenci kierunku Psychoonkologia posiadają wszechstronne kompetencje, które pozwalają im skutecznie działać w obszarze opieki nad pacjentami onkologicznymi.

Po ukończeniu studiów, absolwenci są przygotowani do pracy z pacjentami w różnych fazach choroby, w tym w okresie terminalnym. Posiadają wiedzę na temat leczenia bólu, opieki paliatywnej oraz wsparcia dla rodzin pacjentów. Dzięki praktycznym zajęciom prowadzonym przez doświadczonych praktyków, absolwenci zdobywają umiejętności diagnozy psychoonkologicznej oraz planowania i realizacji interwencji. Dodatkowo, są świadomi kwestii etyczno-moralnych związanych z pracą w obszarze psychoonkologii.

Aby stać się psychoonkologiem, poza ukończeniem studiów podyplomowych, konieczne jest spełnienie wymogów określonych w Ustawie o zawodzie psychologa. Obejmuje to posiadanie dyplomu magistra psychologii uzyskanego na polskiej uczelni lub równoważnego wykształcenia zdobytego za granicą.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!