Psychologia to nadal jeden z najczęściej wybieranych kierunków studiów. I nie bez powodu. Korzyści ze studiowania psychologii jest wiele . Pierwsza i być może najważniejsza to możliwość zdobycia prestiżowego, o wysokim statusie społecznym, dobrze płatnego zawodu. Zapotrzebowanie na usługi psychologiczne zawsze było wysokie a w ostatnich czasach wzrosło nawet kilkaset procent.

Inna korzyść to możliwość rozwoju osobistego. Takie umiejętności jak wgląd, rozumienie swoich ograniczeń, zasobów, badanie wpływu swojej historii na teraźniejszość to obszary którymi zajmuje się psychologia. Psychologia to nie tylko psychologia kliniczna . Psychologia biznesu, psychologia marketingu ,psychologia sportu, coaching, czy tak w ostatnim czasie prężnie rozwijająca się cyberpsychologia to inne kierunki psychologii dające perspektywy zarówno w przestrzeni badań naukowych jak i praktycznego wykorzystywania wiedzy i umiejętności.

PSYCHOLOGIA w WSB-NLU Filia w Rzeszowie

Specjalności studiów podyplomowych

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!