Studia podyplomowe z zakresu Informatyki:

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe: Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe: RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe: Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania mogą rozpocząć wszyscy, którzy pragną stać się dobrze wynagradzanymi „programistami .NET”. Choć nie jest konieczne posiadanie wykształcenia w dziedzinie informatyki czy technicznej, takie kwalifikacje mogą być pomocne. Studia podyplomowe „Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany” są skierowane do osób z już istniejącą wiedzą w zakresie obsługi komputerów i branży IT, niezależnie od tego, czy zdobyli ją poprzez edukację formalną, czy samodzielne uczenie się. Właściwe zrozumienie podstaw i pewne doświadczenie w programowaniu są wystarczające, niezależnie od tego, czy jesteś samoukiem, czy masz pewne doświadczenie zawodowe.

Zainteresowany zostaniem profesjonalnym programistą biznesowym? To zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że branża IT jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Umiejętności w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych, programowaniu oraz zarządzaniu serwisami internetowymi są bardzo cenione na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Studia podyplomowe „Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany” są kierunkiem, który otwiera przed absolwentami szerokie perspektywy zawodowe. Uczestnicy programu zdobywają umiejętności w zakresie programowania aplikacji biznesowych oraz poznają technologie takie jak C#, ASP .NET Core czy Xamarin.Forms. Nauka obejmuje także praktyczne zastosowania technologii w tworzeniu aplikacji i serwisów internetowych. Co więcej, po ukończeniu studiów podyplomowych, absolwenci otrzymują świadectwo, które potwierdza ich zdobytą wiedzę i umiejętności. Dzięki temu posiadają solidne podstawy zawodowe, które umożliwiają im podjęcie pracy w firmach specjalizujących się w tworzeniu aplikacji biznesowych, mobilnych oraz internetowych.

Studia podyplomowe „Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany” mają na celu dostarczenie uczestnikom wszechstronnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Program nauczania został zaprojektowany w taki sposób, aby w sposób kompleksowy przybliżyć studentom tematy związane z C#, .NET Core, ASP .NET, MVC, MVVM, LINQ i innymi technologiami.

Oprócz tego, program studiów obejmuje zajęcia z zakresu:

 • Projektowania baz danych,
 • Tworzenia interfejsów użytkownika,
 • Programowania aplikacji biznesowych dla komputerów stacjonarnych,
 • Programowania aplikacji biznesowych dla internetu,
 • Projektowania aplikacji biznesowych dla urządzeń mobilnych,
 • Zaawansowanego programowania w języku C#.

Dzięki temu programowi, studenci zdobędą wszechstronne przygotowanie do pracy w dziedzinie programowania aplikacji biznesowych na różnych platformach i w różnych technologiach.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!