Studia podyplomowe z zakresu Psychologii:

Neuropsychologia

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

*z wyjątkiem studiów pedagogicznych, które wymagają odbycia praktyk akademickich stacjonarnie, Szkoły Psychoterapii oraz psychologii transportu.

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe z neuropsychologii są przeznaczone dla osób gotowych do pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie. Szczególnie polecamy je psychologom, którzy posiadają już doświadczenie zawodowe lub ukończyli studia magisterskie w tym obszarze. Neuropsychologia stanowi doskonały wybór dla tych, którzy zajmują się problematyką kliniczną lub świadczą usługi w zakresie pomocy psychologicznej. To również świetna okazja dla tych, którzy dopiero zaczynają zgłębiać tajniki neuropsychologii. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu zapewniają niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy w obszarze neuropsychologii.

Absolwenci studiów podyplomowych z Neuropsychologii na WSB-NLU zdobywają nie tylko solidną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne w pracy zawodowej. Program studiów obejmuje tematy związane m.in. z neuroanatomią funkcjonalną, diagnostyką neuropsychologiczną oraz metodami badawczymi.

Studia te wyposażają absolwentów w umiejętność diagnozowania stanów neuropsychologicznych oraz przygotowują do praktycznego stosowania metod terapeutycznych. Uczestnicy poznają również podstawy psychosomatyki. Dzięki temu programowi mają szansę na pracę w otoczeniu, o którym marzą, będąc świadomymi etycznych aspektów swojej pracy.
Absolwenci studiów z Neuropsychologii znajdują zatrudnienie zarówno w publicznych, jak i prywatnych placówkach ochrony zdrowia, szkołach, poradniach pedagogiczno-psychologicznych oraz organizacjach non-profit.

Aby zostać neuropsychologiem, oprócz ukończenia studiów podyplomowych, konieczne jest spełnienie wymogów określonych w Ustawie o zawodzie psychologa.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!