Studia podyplomowe z zakresu Informatyki:

Grafika komputerowa

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe: Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe: RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe: Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia są skierowane do absolwentów szkół wyższych z różnych kierunków, którzy są zainteresowani grafiką komputerową oraz technologiami multimedialnymi i chcą je wykorzystać w swojej obecnej lub przyszłej karierze zawodowej. Program studiów został zaprojektowany w taki sposób, aby skupić się na praktycznym nabywaniu umiejętności w zakresie tworzenia materiałów multimedialnych. Dzięki temu studenci zdobędą konkretną wiedzę i doświadczenie potrzebne do efektywnego działania w dynamicznym środowisku grafiki i technologii multimedialnych.

Studia podyplomowe z zakresu Grafiki komputerowej otwierają przed absolwentami szerokie perspektywy zawodowe. Osoby ukończące ten kierunek posiadają dogłębną wiedzę oraz praktyczne umiejętności w dziedzinie grafiki komputerowej, które pozwalają im na efektywne tworzenie prezentacji w różnych środowiskach, w tym przede wszystkim w serwisach internetowych.
Absolwenci są wyposażeni w umiejętności korzystania z różnorodnego oprogramowania do tworzenia i edycji grafiki rastrowej i wektorowej, animacji komputerowych, a także modelowania i animacji 3D. Ponadto, potrafią profesjonalnie nagrywać, montować oraz dodawać efekty specjalne do materiałów audio i wideo. Są także przygotowani do publikowania tych materiałów w różnych formatach.

Dzięki temu wykształceniu, absolwenci są atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy w branży kreatywnej, w tym w agencjach reklamowych, studiach graficznych, firmach produkcyjnych, a także jako freelancerzy.

Program studiów podyplomowych Grafika komputerowa został zaprojektowany tak, aby skupić się na praktycznym nabywaniu umiejętności w tworzeniu materiałów multimedialnych. Dlatego od kandydatów nie wymaga się zaawansowanej wiedzy w zakresie technologii informatycznych. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i technologii informatycznych, aby rozpocząć naukę na tym kierunku.

Dodatkowo, absolwenci mają możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności w obszarze grafiki 3D poprzez uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Akademię Drimagine. To doskonała okazja do pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznego doświadczenia w zaawansowanych technikach projektowania grafiki 3D, co zwiększa ich atrakcyjność na rynku pracy i otwiera nowe możliwości kariery zawodowej w branży graficznej i multimedialnej.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 950 zł.
Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!