Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

E-commerce i dropshipping

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

E-commerce i dropshipping to nowoczesne studia podyplomowe skierowane do osób zainteresowanych dynamicznie rozwijającym się światem handlu online. Program został zaprojektowany z myślą o absolwentach kierunków takich jak zarządzanie, marketing czy handel, ale również dla tych, którzy chcą przekwalifikować się lub rozpocząć własną działalność w sektorze sprzedaży internetowej.
To studia dla osób, które chcą zgłębić tajniki e-biznesu i zrozumieć mechanizmy dropshippingu. Program jest idealny zarówno dla tych, którzy już pracują w branży e-commerce, jak i dla tych, którzy planują karierę w firmach specjalizujących się w handlu online, agencjach marketingowych czy działach e-commerce dużych korporacji.

Absolwenci studiów podyplomowych E-commerce i dropshipping są przygotowani do wielu wyzwań w dziedzinie handlu online. Zdobywają praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania działaniami w e-commerce, tworzenia skutecznych strategii marketingowych i sprzedażowych oraz analizowania konkurencyjności w sieci.

Dzięki temu programowi, absolwenci opanowują techniki zarządzania sprzedażą i reklamą w internecie, potrafią skutecznie kształtować wizerunek marki w środowisku online oraz doskonale rozumieją dynamikę konkurencji w sieci. To wszystko sprawia, że są oni gotowi do pracy w różnorodnych sektorach związanych z e-biznesem, a także do założenia i prowadzenia własnej działalności w branży e-commerce.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 950 zł.
Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!