Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Doradztwo sukcesyjne

5950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Podyplomowe studia „Doradztwo sukcesyjne” są przeznaczone głównie dla absolwentów kierunków takich jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest również odpowiedni dla osób, które są zaangażowane w prowadzenie lub planowanie rozwoju rodzinnych przedsiębiorstw i posiadają tytuł licencjata lub magistra.

Studia te umożliwiają uczestnikom pogłębienie i ugruntowanie wiedzy w zakresie prawa finansowego oraz dostarczają niezbędnych narzędzi do rozszerzenia kompetencji potrzebnych do wykonywania zawodu doradcy finansowego i prawnego. Program kształcenia obejmuje tematykę związaną z procesem sukcesji w przedsiębiorstwach, zarządzaniem majątkiem, planowaniem finansowym oraz aspektami psychologicznymi i emocjonalnymi związanymi z przejściem biznesowym. Absolwenci studiów „Doradztwo sukcesyjne” będą wyposażeni w praktyczne umiejętności i wiedzę niezbędną do udzielania kompleksowego wsparcia w procesie sukcesji oraz doradztwa w zakresie zarządzania majątkiem i planowania przyszłości przedsiębiorstwa.

Dzięki starannie przemyślanemu i zaplanowanemu programowi studiów „Doradztwo sukcesyjne”, absolwenci zyskują solidną wiedzę oraz wszechstronne kompetencje niezbędne do pracy w roli doradcy finansowego i doradcy sukcesyjnego. Program kształcenia obejmuje zagadnienia związane z systemem finansowym w Polsce i Unii Europejskiej, ryzykiem kredytowym, rynkowym oraz ryzykiem płynności. Ponadto, uczestnicy zdobywają umiejętności w zakresie dopasowywania produktów i usług do indywidualnych potrzeb klientów.

Absolwenci studiów są wyposażeni w praktyczne narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zawodu, co umożliwia im skuteczne doradztwo w zakresie zarządzania finansami i planowania sukcesji w przedsiębiorstwach. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, absolwenci są gotowi do podejmowania wyzwań związanych z kompleksowym doradztwem finansowym i sukcesyjnym, oferując klientom profesjonalne i spersonalizowane rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 5 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 595 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!