Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Coaching

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe z zakresu Coachingu łączą elementy psychologii z praktycznymi umiejętnościami wspierania innych. Kierunek ten adresowany jest do osób, które chcą nauczyć się podstaw coachingu i rozwijać zdolności do udzielania wsparcia zarówno wśród zespołu, jak i klientów.

W obliczu rosnącego zainteresowania zawodem coacha, coraz więcej liderów i menedżerów poszukuje możliwości zwiększenia swojej efektywności i doskonalenia współpracy zespołu. Studia z Coachingu w WSB-NLU są także skierowane do profesjonalistów HR, trenerów biznesowych i sportowych, oraz każdej osoby, która chce poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie coachingu i mentoringu.

Warunkiem uczestnictwa w studiach podyplomowych, w tym Coachingu, jest posiadanie co najmniej tytułu licencjata.

Absolwenci studiów podyplomowych WSB-NLU z zakresu Coachingu zdobywają praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego wspierania innych w kontekście zawodowym i osobistym. Dzięki temu, uczestnicy programu uczą się prowadzenia efektywnych sesji coachingowych oraz subtelnych technik motywowania pracowników i zespołów.

Studia podyplomowe z Coachingu nie tylko rozwijają kompetencje zawodowe, ale także osobiste. Absolwenci zyskują wgląd w procesy samorozwoju, adaptacji do zmian oraz osiągania sukcesów. Ponieważ coaching opiera się na zasadach psychologii, uczestnicy programu zdobywają również wiedzę na temat stosowania narzędzi psychologicznych w pracy z zespołami i klientami.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!