Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania:

Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych

3950 zł

Zapisz się
 • Czas trwania: 2 semestry
 • Forma zajęć: Studia online RealTime (hybrydowe) realizowane są w 100% zdalnie

Prowadzimy najbardziej innowacyjne studia w Polsce na podstawie RealTime Online (hybrydowe). Nasze studia podyplomowe dają możliwość zdobycia wykształcenia na odległość. Zajęcia są w pełni interaktywne i prowadzone poprzez system Cloud Academy – platformę stworzoną bezpośrednio przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Największą zaletą systemu jest moduł multitransmisji, który daje możliwość pełnego kształcenia na odległość. Oznacza to, że możesz studiować niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Zajęcia odbywają się w przy wykorzystaniu technologii RealTime Online w trzech formach zjazdów – wykładowym, ćwiczeniowym i zaliczeniowym.

 1. Zjazdy wykładowe:
  Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online), same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań.
 2. Zjazdy ćwiczeniowe:
  RealTime Online (hybrydowe) – uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.
 3. Zjazdy zaliczeniowe:
  Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Studia podyplomowe z Automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych zostały zaprojektowane w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów w obszarze przemysłu 4.0. Ich głównym celem jest dostarczenie słuchaczom praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w nowoczesnym środowisku przemysłowym. Kierowane są one do:

 • inżynierów procesów pracujących w przedsiębiorstwach zaangażowanych w czwartą rewolucję przemysłową;
 • menedżerów na średnich i niższych szczeblach, chcących rozwijać swoje kompetencje i awansować;
 • pracowników różnych działów produkcyjnych, którzy dążą do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów.

Studia podyplomowe Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych mają za zadanie dostarczyć słuchaczom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych umiejętności, które będą pomocne w prowadzeniu przedsiębiorstw i organizacji w erze czwartej rewolucji przemysłowej. Absolwenci tych studiów są przygotowani do wykorzystania zdobytego doświadczenia w praktyce zawodowej. W ramach programu studiów uczestnicy uczestniczą w warsztatach, rozwiązują case studies i realizują projekty grupowe.

Studia te stanowią również doskonałą okazję do rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania zespołem i działalnością biznesową. Uczestnicy mają możliwość nauki analizowania działalności biznesowej, wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz doskonalenia miękkich umiejętności niezbędnych na stanowiskach menedżerskich.

Jeśli chcesz aplikować na studia podyplomowe musisz  dołączyć takie dokumenty jak:

 • podanie rekrutacyjne: należy zaakceptować na portalu rekrutacyjnym przy pomocy kafelka „zaakceptuj podanie”;
 • dyplom ukończenia studiów;
 • jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm;
 • potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej;
 • oświadczenie słuchacza należy wypełnić elektronicznie, oświadczenie znajduje się w zakładce Wymagane dokumenty.

Czesne za cały tok studiów wynosi 3 950 zł.

Oferujemy również możliwość płatności ratalnej – rozłożenie kosztów na 10 wygodnych rat po 395 zł miesięcznie. Dodatkowo, istnieje opcja dofinansowania studiów podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jednorazowa opłata dodatkowa za proces rekrutacji wynosi 85 zł.

Zapisz się na studia do WSB-NLU

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu


  • Administratorem danych osobowych jest GABINET PSYCHOLOGICZNY Semko Lipiec, ul. Senatorska 75, 35-317 Rzeszów, NIP: 8132849914, telefon: +48 608 022 460, e-mail: kontakt@psychotec.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

  +48 534 515 896

  Kontakt możliwy również przez aplikację WhatsApp.

  CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!